SBS - BRAKE PAD SINT OFF RACE - 17213024
44,29incl. VAT
44,29incl. VAT

44,29incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 9 mm |
| Riding Style | Street , Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| Thickness | 9 mm (11/32") |
| Mounting Position | Front , Rear |
|---|---|
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 11/32" |
