SBS - BRAKE PAD SINT RACE - 17213282
140,36incl. VAT
140,36incl. VAT

140,36incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| Length Imperial | 2-59/64" |
| Width Imperial | 1-27/32" |
| Width Metric | 46.7 mm |
| Thickness | 9,0 mm |
| Width | 46,7 mm (1-27/32") |
| Length | 74,1 mm (2-59/64") |
|---|---|
| Mounting Position | Front , Rear |
| Material | Sintered Metal |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set |
| Style | Track , Street |
| Brand | SBS |
| Thickness Metric | 9 mm |
