SBS - BRAKE PAD SINT RACE - 17213302
133,70incl. VAT
133,70incl. VAT

133,70incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 8.4 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| Length Imperial | 2-23/32" |
| Width Imperial | 1-27/32" |
| Thickness | 8,4 mm (21/64") |
| Width | 46,9 mm (1-27/32") |
| Length | 69.2 mm (2-23/32) |
|---|---|
| Mounting Position | Front |
| Material | Sintered Metal |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set |
| Style | Track , Street |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 21/64" |
