SBS - BRAKE PAD SINT RACE - 17213721
140,36incl. VAT
140,36incl. VAT

140,36incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7.4 mm |
| Riding Style | Street |
| Width Imperial | 1-43/64" |
| Thickness | 7,4 mm (19/64") |
| Width | 42,4 mm (1-43/64") |
| Mounting Position | Front Right , Front Left , Front |
|---|---|
| Material | Sintered Metal |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set |
| Style | Track |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 19/64" |
