SBS - BRAKE PAD SINT REAR - 17211820
49,37incl. VAT
49,37incl. VAT

49,37incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Brand | SBS |
| Units | Set of 2 |
| Product Name | Brake Pad |
| Mounting Position | Rear |
|---|---|
| Length | 59,7 mm (2-11/32") |
| Length Metric | 59.7 mm |
| Length Imperial | 2-11/32" |
| Riding Style | Street |
