SBS - BRAKE PAD SINT REAR - 17211833
49,37incl. VAT
49,37incl. VAT

49,37incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Length Imperial | 2-31/64" |
| Length Metric | 63.2 mm |
| Length | 63,2 mm (2-31/64") |
| Mounting Position | Rear |
|---|---|
| Material | Sintered Metal |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Brand | SBS |
| Riding Style | Street |
