SBS - BRAKE PAD SINT REAR - 17213285
49,37incl. VAT
49,37incl. VAT

49,37incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 10.3 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 4-21/32" |
| Length Metric | 118.1 mm |
| Width Imperial | 1-25/32" |
| Width Metric | 45.2 mm |
| Thickness | 10,3 mm (13/32") |
| Width | 45,2 mm (1-25/32") |
|---|---|
| Length | 118,1 mm (4-21/32") |
| Mounting Position | Rear |
| Material | Sintered Metal |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Style | LS Series |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 13/32" |
