SBS - BRAKE PAD SINT SCOOT - 17213261
29,04incl. VAT
29,04incl. VAT

29,04incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7.3 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| Width Imperial | 1-27/32" |
| Thickness | 7,3 mm (9/32") |
| Width | 46,9 mm (1-27/32") |
| Mounting Position | Front , Rear |
|---|---|
| Material | Sintered Metal |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set |
| Style | Street |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 9/32" |
