SBS - BRAKE PAD SINT/CAR OFF - 17211583
31,34incl. VAT
31,34incl. VAT

31,34incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 9.2 mm |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport , Off-Road |
| Research Value | Level 2 |
| Length Imperial | 3-1/32" |
| Length Metric | 77 mm |
| Width Imperial | 1-5/8" |
| Width Metric | 41.1 mm |
| Thickness | 9,2 mm (23/64") |
|---|---|
| Width | 41,1 mm (1-5/8") |
| Length | 77 mm (3-1/32") |
| Mounting Position | Rear |
| Material | Sintered Metal |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 23/64" |
