SBS - BRAKE PAD SINT/CAR OFF - 17211636
31,34incl. VAT
31,34incl. VAT

31,34incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7.1 mm |
| Riding Style | ATV |
| Research Value | Level 2 |
| Length Imperial | 3-45/64" |
| Length Metric | 94.4 mm |
| Width Imperial | 1-1/32" |
| Thickness | 7,1 mm (9/32") |
|---|---|
| Width | 26 mm (1-1/32") |
| Length | 94,4 mm (3-45/64") |
| Mounting Position | Front |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 9/32" |
