SBS - BRAKE PAD SINT/CAR OFF - 17211652
31,34incl. VAT
31,34incl. VAT

31,34incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7 mm |
| Riding Style | Street , ATV |
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 1-3/4" |
| Length Metric | 44,6 mm |
| Width Imperial | 2" |
| Width Metric | 50.7 mm |
| Thickness | 7 mm (9/32") |
|---|---|
| Width | 50,7 mm (2") |
| Length | 44,6 mm (1-3/4") |
| Mounting Position | Front , Rear |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 9/32" |
