SBS - BRAKE PAD SINT/CAR OFF - 17211666
31,34incl. VAT
31,34incl. VAT

31,34incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7.2 mm |
| Length Imperial | 3-11/16" |
| Length Metric | 93.8 mm |
| Width Imperial | 1-7/32" |
| Width Metric | 31.1 mm |
| Thickness | 7,2 mm (9/32") |
| Width | 31,1 mm (1-7⁄32") |
|---|---|
| Length | 93,8 mm (3-11/16") |
| Mounting Position | Front |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 9/32" |
