SBS - BRAKE PAD SINT/CAR OFF - 17211845
31,34incl. VAT
31,34incl. VAT

31,34incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 8.2 mm |
| Riding Style | ATV |
| Length Imperial | 2-5/16" |
| Length Metric | 58.7 mm |
| Width Imperial | 1-25/64" |
| Width Metric | 35.5 mm |
| Thickness | 8,2 mm (21/64") |
|---|---|
| Width | 35,3 mm (1-25/64") |
| Length | 58,7 mm (2-5/16") |
| Mounting Position | Rear |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 21/64" |
