SBS - BRAKE PAD SINT/CAR OFF - 17213167
31,34incl. VAT
31,34incl. VAT

31,34incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 14.2 mm |
| Riding Style | UTV |
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 4-3/32" |
| Length Metric | 103.8 mm |
| Width Imperial | 1-11/16" |
| Width Metric | 42.8 mm |
| Thickness | 14,2 mm (9/16") |
|---|---|
| Width | 42,8 mm (1-11/16") |
| Length | 103,8 mm (4-3-32") |
| Mounting Position | Front , Rear |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Style | Track |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 9/16" |
