SBS - BRAKE PAD SINT/CAR OFF - 17213253
31,34incl. VAT
31,34incl. VAT

31,34incl. VAT
| Type | Carbon |
|---|---|
| Riding Style | ATV , Off-Road |
| Research Value | Level 2 |
| Length Metric | 35,7 mm |
| Width Imperial | 1-25/32" |
| Width | 45,4 mm (1-25/32") |
| Length | 35,7 mm (1-13/32") |
| Mounting Position | Front , Rear |
|---|---|
| Material | Carbon , Sintered Metal |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set |
| Style | Off-Road |
| Brand | SBS |
| Thickness Metric | 6 mm |
