SBS - BRAKE PAD SINT/CAR OFF - 17213287
31,34incl. VAT
31,34incl. VAT

31,34incl. VAT
| Type | Carbon |
|---|---|
| Thickness Metric | 10.8 mm |
| Riding Style | ATV , Off-Road |
| Research Value | Level 2 |
| Thickness | 10,80 mm (21/64") |
| Material | Carbon , Sintered Metal |
|---|---|
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set |
| Style | Off-Road |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 21/64" |
