SHOWA - PACKING 14/22/4.8 - 04070975
18,15incl. VAT
18,15incl. VAT

18,15incl. VAT
| Type | Fork Leg |
|---|---|
| Brand | SHOWA |
| Units | Each |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Seal |
|---|---|
| Inside Diameter | 14,00 mm (0,55") |
| Inside Diameter Metric | 14.00 mm |
| Inside Diameter Imperial | 0.55" |
| Research Value | Level 2 |
