SHOWA - PACKING 14/24.5/6 - 04070976
18,15incl. VAT
18,15incl. VAT

18,15incl. VAT
| Type | Fork Leg |
|---|---|
| Thickness Metric | 6.00 mm |
| Research Value | Level 2 |
| Inside Diameter Imperial | 0.55" |
| Inside Diameter Metric | 14.00 mm |
| Thickness | 6,00 mm (0,24") |
| Inside Diameter | 14,00 mm (0,55") |
|---|---|
| Product Name | Seal |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Brand | SHOWA |
| Thickness Imperial | 0.24" |
