SKF - SEAL KT FORK UPGR COB 32 MM - 04070872
37,38incl. VAT
37,38incl. VAT

37,38incl. VAT
| Type | Fork Seal |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Outside Diameter Imperial | 1.65" |
| Inside Diameter Imperial | 1.26" |
| Inside Diameter Metric | 32.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 42.00 mm |
| Thickness | 6,50 mm (0,26") |
| Outside Diameter | 42,00 mm (1,65") |
|---|---|
| Inside Diameter | 32,00 mm (1,26") |
| Material | Rubber |
| Product Name | Fork Seal |
| Units | Kit |
| Brand | SKF |
| Thickness Imperial | 0.26" |
