SKF - SEAL KT FORK UPGR KAY 36 MM - 04070876
37,38incl. VAT
37,38incl. VAT

37,38incl. VAT
| Type | Fork Seal |
|---|---|
| Thickness Metric | 8.00 mm |
| Research Value | Level 2 |
| Outside Diameter Imperial | 1.89" |
| Inside Diameter Imperial | 1.40" |
| Inside Diameter Metric | 36.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 48.00 mm |
| Thickness | 8,00 mm (0,32") |
| Outside Diameter | 48,00 mm (1,89") |
|---|---|
| Inside Diameter | 36,00 mm (1,40") |
| Model | For Kayaba Forks |
| Material | Rubber |
| Product Name | Fork Seal |
| Units | Kit |
| Brand | SKF |
| Thickness Imperial | 0.32" |
