SKF - SEAL KT FORK UPGR KAY 43 MM - 04070865
37,38incl. VAT
37,38incl. VAT

37,38incl. VAT
| Type | Fork Seal |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Outside Diameter Imperial | 2.13" |
| Inside Diameter Imperial | 1.69" |
| Inside Diameter Metric | 43.00 mm |
| Thickness | 9,00 mm (0,35") |
| Outside Diameter | 54,10 mm (2,13") |
| Inside Diameter | 43,00 mm (1,69") |
|---|---|
| Model | For Kayaba Forks |
| Material | Rubber |
| Product Name | Fork Seal |
| Units | Kit |
| Brand | SKF |
| Thickness Imperial | 0.35" |
