SKF - SEAL KT FORK UPGR MAR 35 MM - 04070873
37,38incl. VAT
37,38incl. VAT

37,38incl. VAT
| Type | Fork Seal |
|---|---|
| Thickness Metric | 10.00 mm |
| Research Value | Level 2 |
| Outside Diameter Imperial | 1.85" |
| Inside Diameter Imperial | 1.38" |
| Inside Diameter Metric | 35.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 47.00 mm |
| Thickness | 10,00 mm (0,39") |
|---|---|
| Outside Diameter | 47,00 mm (1,85") |
| Inside Diameter | 35,00 mm (1,38") |
| Material | Rubber |
| Product Name | Fork Seal |
| Units | Kit |
| Brand | SKF |
| Thickness Imperial | 0.39" |
