SKF - SEAL KT FORK UPGR PAI 38 MM - 04070878
37,38incl. VAT
37,38incl. VAT

37,38incl. VAT
| Type | Fork Seal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7.50 mm |
| Research Value | Level 2 |
| Outside Diameter Imperial | 1.97" |
| Inside Diameter Metric | 38.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 50.00 mm |
| Thickness | 7,50 mm (0,30") |
| Outside Diameter | 50,00 mm (1,97") |
|---|---|
| Inside Diameter | 38,00 mm (1,48") |
| Material | Rubber |
| Product Name | Fork Seal |
| Units | Kit |
| Brand | SKF |
| Thickness Imperial | 0.30" |
