SKF - SEAL KT FORK UPGR SAC 43 MM - 04070889
37,38incl. VAT
37,38incl. VAT

37,38incl. VAT
| Type | Fork Seal |
|---|---|
| Thickness Metric | 9.50 mm |
| Research Value | Level 2 |
| Outside Diameter Imperial | 2.12" |
| Inside Diameter Imperial | 1.69" |
| Inside Diameter Metric | 43.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 53.80 mm |
| Thickness | 9,50 mm/10,00 mm (0,37"/0,39") |
|---|---|
| Outside Diameter | 53,80 mm (2,12") |
| Inside Diameter | 43,00 mm (1,69") |
| Material | Rubber |
| Product Name | Fork Seal |
| Units | Kit |
| Brand | SKF |
| Thickness Imperial | 0.35" |
