SKF - SEAL KT FORK UPGR SAC 46 MM - 04070871
37,38incl. VAT
37,38incl. VAT

37,38incl. VAT
| Type | Fork Seal |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Outside Diameter Imperial | 2.28" |
| Inside Diameter Imperial | 1.81" |
| Inside Diameter Metric | 46.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 57.90 mm |
| Thickness | 8,50 mm (0,34") |
| Outside Diameter | 57,90 mm (2,28") |
|---|---|
| Inside Diameter | 46,00 mm (1,81") |
| Material | Rubber |
| Product Name | Fork Seal |
| Units | Kit |
| Brand | SKF |
| Thickness Imperial | 0.34" |
