SKF - SEAL KT FORK UPGR SHO 45 MM - 04070870
37,38incl. VAT
37,38incl. VAT

37,38incl. VAT
| Type | Fork Seal |
|---|---|
| Outside Diameter Imperial | 2.24" |
| Inside Diameter Imperial | 1.77" |
| Inside Diameter Metric | 45.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 57.00 mm |
| Thickness | 11 mm/14 mm (0,43"/0,55") |
| Outside Diameter | 57,00 mm (2,24") |
| Inside Diameter | 45,00 mm (1,77") |
|---|---|
| Model | For Showa Forks |
| Material | Rubber |
| Product Name | Fork Seal |
| Units | Kit |
| Brand | SKF |
| Research Value | Level 2 |
