SKF - SEAL KT FORK UPGR TEC 39 MM - 04070880
37,38incl. VAT
37,38incl. VAT

37,38incl. VAT
| Type | Fork Seal |
|---|---|
| Outside Diameter Imperial | 2.01" |
| Inside Diameter Imperial | 1.54" |
| Inside Diameter Metric | 39.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 51.00 mm |
| Thickness | 7,50 mm/10,00 mm (0,30"/0,39") |
| Outside Diameter | 51,00 mm (2,01") |
|---|---|
| Inside Diameter | 39,00 mm (1,54") |
| Material | Rubber |
| Product Name | Fork Seal |
| Units | Kit |
| Brand | SKF |
| Research Value | Level 2 |
