SKF - SEAL KT FORK UPGR WP 35 MM - 04070875
37,38incl. VAT
37,38incl. VAT

37,38incl. VAT
| Type | Fork Seal |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Outside Diameter Imperial | 1.81" |
| Inside Diameter Imperial | 1.38" |
| Inside Diameter Metric | 35.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 46.00 mm |
| Thickness | 7,90 mm (0,31") |
| Outside Diameter | 46,00 mm (1,81") |
|---|---|
| Inside Diameter | 35,00 mm (1,38") |
| Material | Rubber |
| Product Name | Fork Seal |
| Units | Kit |
| Brand | SKF |
| Thickness Imperial | 0.31" |
