SW-MOTECH - HIGH BEAM KIT EVO - 20013073
355,89incl. VAT
355,89incl. VAT

355,89incl. VAT
| Type | High Beam |
|---|---|
| Housing Material | Aluminum |
| Trim Color | Black |
| Volts | 12 V |
| Bulb Type | LED |
| LED/Light Color | White |
| Overall Diameter | 7,1 cm |
| Housing/Stem Color | Black |
| Lens Material | Polycarbonate |
| Mounting Style | Bolt-On |
| Watts | 12 W |
| Features | IP69 Waterproof , ECE approved |
|---|---|
| Brand | SW-MOTECH |
| Style | Bullet |
| Units | Kit |
| Product Name | Light Kit |
| Shape | Round |
| Lens Color | Clear |
| Mounting Position | Left and Right Front |
| Model | Evolution |
| Brightness | 800 lm |
