TECMATE - CHARGER OPT LITHIUM 0.8A - 38070286
72,55incl. VAT
72,55incl. VAT

72,55incl. VAT
| Brand | TECMATE |
|---|---|
| Units | Each |
| Product Name | Battery Charger |
| Model | Optimate Lithium LFP 4S 0.8A |
| Amps | 0.8 A |
|---|---|
| Volts | 12 V |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport , Street |
