THOR - BACKPACK THOR VARSITY CAMO/ACI - 35170564
39,87incl. VAT
39,87incl. VAT

39,87incl. VAT
| Brand | THOR |
|---|---|
| Depth Metric | 43.18 cm |
| Riding Style | Bicycle , Off-Road , Street , Adventure Touring / Dual-Sport |
| Research Value | Finalized |
| Height Imperial | 9" |
| Height Metric | 22.86 cm |
| Depth | 43,18 cm (17") |
| Height | 22,86 cm (9") |
| Width Imperial | 14" |
| Width Metric | 35.5 cm |
| Width | 35,5 cm (14") |
|---|---|
| Features | Internal Laptop Sleeve |
| Model | Varsity |
| Material | Polyester |
| Product Name | Backpack |
| Color/Finish | Yellow , Black , Gray |
| Base Color | Gray |
| Units | Each |
| Depth Imperial | 17" |
