THOR - BAG THOR HELMET CAMO/ACID - 35120331
32,61incl. VAT
32,61incl. VAT

32,61incl. VAT
| Brand | THOR |
|---|---|
| Height | 30,5 cm (12") |
| Closure | Zipper |
| Length Metric | 40.5 cm |
| Length Imperial | 16" |
| Height Metric | 30.5 cm |
| Height Imperial | 12" |
| Inner Lining | Fleece |
| Research Value | Finalized |
| Width Imperial | 10" |
| Width Metric | 25.5 cm |
|---|---|
| Units | Each |
| Base Color | Gray |
| Color/Finish | Yellow , Black , Gray |
| Product Name | Helmet Bag |
| Material | 500D Polyester |
| Features | Handle |
| Length | 40,5 cm (16") |
| Width | 25,5 cm (10") |
| Riding Style | Bicycle , Street , Adventure Touring / Dual-Sport |
