THOR - PACK THOR HYDRANT GY/BK - 35170568
91,90incl. VAT
91,90incl. VAT

91,90incl. VAT
| Brand | THOR |
|---|---|
| Depth | 50 mm (2") |
| Height Metric | 40.5 cm |
| Height Imperial | 16" |
| Volume | 3 liter (183 cubic inch) |
| Research Value | Finalized |
| Volume Metric | 3 liter |
| Volume Imperial | 183 cubic inch |
| Riding Style | Bicycle , Street , Adventure Touring / Dual-Sport |
| Depth Metric | 50 mm |
| Height | 40,5 cm (16") |
| Width Imperial | 8-1/2" |
|---|---|
| Units | Each |
| Base Color | Gray |
| Color/Finish | Black , Gray |
| Product Name | Backpack |
| Material | Neoprene , Polyester |
| Model | Hydrant |
| Features | Reflective , Sternum Strap |
| Width | 21,5 cm (8-1/2") |
| Width Metric | 21.5 cm |
| Depth Imperial | 2" |
