ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV BOMB - 11420038
178,41incl. VAT
178,41incl. VAT

178,41incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 37-11/32" |
| Length Metric | 94.85 cm |
| Width Imperial | 1-19/64" |
| Width Metric | 32.94 mm |
| Width | 32,94 mm (1-19/64") |
| Length | 94,85 cm (37-11/32") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | ATV |
