ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV CF MOTO - 11420763
202,61incl. VAT
202,61incl. VAT

202,61incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 36-15/16" |
| Length Metric | 93.82 cm |
| Width Imperial | 1.42" |
| Width Metric | 36.07 mm |
| Width | 36,07 mm (1,42") |
| Length | 93,82 cm (36-15/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV , ATV |
