ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV KAW - 11420435
161,56incl. VAT
161,56incl. VAT

161,56incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Metric | 90.49 cm |
| Width Imperial | 29/32" |
| Width Metric | 23.02 mm |
| Width | 23,02 mm (29/32") |
| Length | 90,49 cm (35-5/8") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | ATV |
