ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV KAW - 11420739
152,39incl. VAT
152,39incl. VAT

152,39incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 36-1/8" |
| Length Metric | 91.76 cm |
| Width Imperial | 1-1/16" |
| Width Metric | 26.99 mm |
| Width | 26,99 mm (1-1/16") |
| Length | 91,76 cm (36-1/8") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV |
