ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV POL - 11420419
181,54incl. VAT
181,54incl. VAT

181,54incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 42-13/16" |
| Length Metric | 108.74 cm |
| Width Imperial | 1-9/32" |
| Width Metric | 32.54 mm |
| Width | 32,54 mm (1-9/32") |
| Length | 108,74 cm (42-13/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV , ATV |
