ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV POL - 11420496
202,61incl. VAT
202,61incl. VAT

202,61incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 43-5/16" |
| Length Metric | 110.01 cm |
| Width Imperial | 15/16" |
| Width Metric | 23.81 mm |
| Width | 23,81 mm (15/16") |
| Length | 110,01 cm (43-5/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV |
