ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV POLARIS - 11420012
123,66incl. VAT
123,66incl. VAT

123,66incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Length Imperial | 41" |
| Length Metric | 104.14 cm |
| Width Imperial | 1-5/32" |
| Width Metric | 29.37 mm |
| Width | 29,37 mm (1-5/32") |
| Length | 104,14 cm (41") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | ATV |
