ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV POLARIS - 11420278
184,03incl. VAT
184,03incl. VAT

184,03incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Length Imperial | 40" |
| Length Metric | 10.16 cm |
| Width Imperial | 1-17/64" |
| Width Metric | 32.15 mm |
| Width | 32,15 mm (1-17/64") |
| Length | 101,6 cm (40") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Research Value | Finalized |
