ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV POLARIS - 11420438
208,50incl. VAT
208,50incl. VAT

208,50incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Length Imperial | 39-11/16" |
| Length Metric | 100.81 cm |
| Width Imperial | 1-11/32" |
| Width Metric | 34.13 mm |
| Width | 34,13 mm (1-11/32") |
| Length | 100,81 cm (39-11/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV |
