ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV POLARIS - 11420547
214,93incl. VAT
214,93incl. VAT

214,93incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 46-5/8" |
| Length Metric | 118.43 cm |
| Width Imperial | 1-1/2" |
| Width Metric | 38.1 mm |
| Width | 38,1 mm (1-1/2") |
| Length | 118,43 cm (46-5/8") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV |
