ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV SUZ KAW - 11420417
161,56incl. VAT
161,56incl. VAT

161,56incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Metric | 86.6 cm |
| Width Imperial | 1-15/64" |
| Width Metric | 31.35 mm |
| Width | 31,35 mm (1-15/64") |
| Length | 86,6 cm (34-3/32") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | ATV |
