ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV SUZUKI - 11420104
177,56incl. VAT
177,56incl. VAT

177,56incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Length Imperial | 37-11/16" |
| Length Metric | 95.73 cm |
| Width Imperial | 1-15/32" |
| Width Metric | 37.31 mm |
| Width | 37,31 mm (1-15/32") |
| Length | 95,73 cm (37-11/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Research Value | Finalized |
