ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV YAM - 11420418
165,21incl. VAT
165,21incl. VAT

165,21incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 37-5/16" |
| Length Metric | 94.77 cm |
| Width Imperial | 1-5/16" |
| Width Metric | 33.34 mm |
| Width | 33,34 mm (1-5/16") |
| Length | 94,77 cm (37-5/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV |
