ULTIMAX - BELT ULTIMAX ATV YAMAHA - 11420016
165,21incl. VAT
165,21incl. VAT

165,21incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 37-3/8" |
| Length Metric | 94.93 cm |
| Width Imperial | 1-21/64" |
| Width Metric | 33.73 mm |
| Width | 33,73 mm (1-21/64") |
| Length | 94,93 cm (37-3/8") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV , ATV |
