ULTIMAX - BELT ULTIMAX UA ARCTIC CAT - 11421215
157,51incl. VAT
157,51incl. VAT

157,51incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Metric | 77.47 cm |
| Width Imperial | 1-3/16" |
| Width Metric | 30.16 mm |
| Width | 30,16 mm (1-3/16") |
| Length | 77,47 cm (30-1/2") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV , ATV |
