ULTIMAX - BELT ULTIMAX UA JDEERE - 11420965
174,17incl. VAT
174,17incl. VAT

174,17incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 49-1/8" |
| Length Metric | 124.78 cm |
| Width Imperial | 1-1/4" |
| Width Metric | 31.75 mm |
| Width | 31,75 mm (1-1/4") |
| Length | 124,78 cm (49-1/8") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV |
