ULTIMAX - BELT ULTIMAX UA KAWASAKI - 11420968
158,16incl. VAT
158,16incl. VAT

158,16incl. VAT
| Type | Drive |
|---|---|
| Length Imperial | 43-13/16" |
| Length Metric | 111.28 cm |
| Width Imperial | 1-7/16" |
| Width Metric | 36.51 mm |
| Width | 36,51 mm (1-7/16") |
| Length | 111,28 cm (43-13/16") |
| Model | UA |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Product Name | Belt |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Double-Cogged , Ribbed |
| Brand | ULTIMAX |
| Riding Style | UTV |
